هدیــــه - شارژ اکــــــی

هدیــــه - شارژ اکــــــی

هدیــــه - شارژ اکــــــی

مهمان گرامی خوش آمدید.
www.chargeok.com
مجهز به خروجی شارژ به صورت بارکد دوبعدی، جهت سهولت در انجام شارژ
30 : 18 | دوشنبه 23 مهر 1397
خانه | ثبت نام | پیگیری خرید (موفق، ناموفق) | بازیابی کدرهگیری | راهنمای خرید | ارتباط با پشتیبانی | درباره ما | قوانین و مقررات
تلگرام شارژاکی اخبار مهم با تشکر از بردباری شما مشتریان محترم ، سایت شروع به سرویس دهی کرد.
 • اعتبار هــــدیه

  اعتبار هدیه چیست؟
  با عرض سپاس فراوان خدمت شما همکاران و مشتریان عزیز سایت شــارژ اُکــی، به اطلاع می رسانیم با توجه به پیشنهادات شما عزیزان و همچنین روند نوآورانه و پیشگام بودن، سرویس افزایش اعتبار را جهت رفاه حال شما عزیزان راه اندازی کرده ایم.

  -این سرویس در زمان شما همکاران و مشتریان عزیز صرفه جویی می کند، در لحظه سفارش خود را تحویل می گیرید و همچنین در حین استفاده از این سرویس از اعتبار هدیه (آفر ویژه و اختصاصی شــارژ اُکــی جهت استفاده از این سرویس) نیز برخوردار خواهید گشت؛ بدین صورت که با افزایش اعتبار، اعتبار هدیه به صورت لحظه شمار به حساب کاربریتان اضافه می گردد و در هر زمان که بخواهید قابل استفاده است.

  مزایای منحصر به فرد و ویژه این سرویس:
  1- لازم نیست برای هر خرید یا خریدهای پی در پی وارد بانک شوید: کافی است یکبار افزایش اعتبار زده و در خرید های بعدی (خرید پین شارژ و شارژ مستقیم)، از حساب کاربری جهت پرداخت و دریافت محصول اقدام نمایید.
  2- در این بازه زمانی هدیه به شما تعلق می گیرد: اعتبار هدیه بعد از افزایش اعتبار به صورت لحظه شمار محاسبه شده و به اعتبار کاربری شما افزوده می گردد.
  - بدیهی است که اعتبار هدیه به میزان اعتبار اصلی و بازه زمانی آن (بعد از افزایش اعتبار تا اتمام اعتبار اصلی) بستگی دارد و روند محاسبه هدیه بر این مبنا تنظیم گردیده است.

  هشدار امنیتی مهم: از آنجایی که جهت بهره مندی از این سرویس نیازمند ورود به حساب کاربری می باشید، لذا رمز خود را اختصاصی شــارژ اُکــی قرار دهید و همچنین از امنیت بالایی برخوردار باشد (مثلا استفاده از حروف و عدد بطور مختلف در رمز) و اکیدا در استفاده از رمزهایی که در دیگر سایت ها بکار برده اید در سایت شــارژ اُکــی خودداری نمایید، در صورت لزوم رمز خود را عوض و رمز جدیدتری را لحاظ نمایید.

  سوالات متداول:
  این سرویس در چه بخش هایی کاربرد دارد؟
  این سرویس در تمامی بخش هایی که با ناحیه کاربری ارتباط دارد قابل استفاده می باشد.
  من یکی از مشتریان همیشگی شما هستم و خریدهای زیادی انجام می دهم، چرا اعتبار من صفر است؟ دیگر نمی توانم خریدی انجام دهم؟
  اعتبار اولیه تمامی مشتریان بطور پیشفرض 0 است زیرا هنوز هیچ افزایش اعتباری انجام نداده اید و این اعتبار فقط مربوط به بخش افزایش اعتبار و هدیه آن می باشد و با خرید جداگانه از درگاه بانکی فرق دارد. یعنی اینکه شما می توانید هیچ افزایش اعتباری نزنید (اعتبار 0) ولی همچنان کارت شارژ و دیگر محصوصلات را خرید نمایید، برای این کار کافی است یکی از درگاه های بانکی را انتخاب کنید. همچنین درصورتیکه افزایش اعتبار زدید باز هم می توانید از درگاه بانکی خرید کنید و از اعتبار خود چیزی کم نکنید تا به هدیه شما اضافه شود.
  آیا با افزایش اعتبار، بر روی کارت شارژها تخفیف هم دریافت می کنم؟
  قیمت کارت شارژها مصوب اپراتور می باشد و در حال حاضر ما کمترین قیمت مصوب شده را برای شما لحاظ کرده ایم. افزایش اعتبار با هدیه به استقبال شما می آید.
  اعتبار هدیه تا چه زمانی باقی خواهد ماند؟ آیا محدودیت دارد؟
  اعتبار هدیه دائمی و بدون هیچ محدودیتی در حساب کاربری شما باقی می ماند، تا زمانیکه اعتبار در حساب کاربریتان باشد اعتبار هدیه هم در حال محاسبه و افزایش است، و در هرزمان که اراده کنید می توانید از اعتبار هدیه تان استفاده نمائید.
  میزان افزایش اعتبار و دریافت هدیه در شــارژ اُکــی چه مقدار می باشد؟
  شما بطور نا محدود می توانید در سایت شــارژ اُکــی افزایش اعتبار بزنید و اعتبار هدیه دریافت نمائید.